
Амортизатор підвіски задній правий газомасляний Citroen C4 II 09-25р Optimal A-5137G
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5137G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь ліворуч Сторона монтажу: Задня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M10 Система амортизаторів: Дві труби Діаметр штока поршня [мм]: 15 рекомендована попарна заміна: Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5137G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 31 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч, Задня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴





