Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 57 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5133G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 57 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴






