
Амортизатор підвіски задній масляний Hyundai I20 I, Accent I25 IV, IV, Ix20 08-25р Starline TL C00379.2
1 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00379.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Тип амортизатора: Тиск оливи Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр отвору [мм]: 35 макс. довжина [мм]: 373 Довжина 1 [мм]: 257 Вага [кг]: 1.800 Довжина 2 [мм]: 373 мін. довжина [мм]: 257 заповнено: Діаметр штока поршня [мм]: 15.8 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.4 Висота паковання [см]: 6.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00379.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent i25, Rio, i20 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору | 35 |
| Вага | 1.800 кг |
| Висота паковання | 6.4 см |
| Довжина 1 | 257 мм |
| Довжина 2 | 373 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.4 см |
| макс. довжина | 373 мм |
| мін. довжина | 257 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴





