Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Довжина 1 [мм]: 445 Довжина 2 [мм]: 599 макс. довжина [мм]: 599 Вага [кг]: 2.100 мін. довжина [мм]: 445 № артикула рекомендованого приладдя: MK276 № артикула рекомендованого приладдя: PK078 заповнено: Довжина паковання [см]: 58.75 Ширина паковання [см]: 10.16 Висота паковання [см]: 6604
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL D36845.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Kalos |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.100 кг |
| Висота паковання | 6604 см |
| Довжина 1 | 445 мм |
| Довжина 2 | 599 мм |
| Довжина паковання | 58.75 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.16 см |
| макс. довжина | 599 мм |
| мін. довжина | 445 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK276, PK078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


