Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Одна труба Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10 Кількість посадкових місць: 5 Довжина штока поршня [мм]: 31 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5197G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 31 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 32 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Кількість посадкових місць | 5 |
| Розмір нарізі | M10 |
| Система амортизаторів | Одна труба, Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956 ₴






