
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Polo III, Golf III, Passat B3/B4 87-09р Optimal A-3886G
2 218,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3886G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 224 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 62 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3886G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Vento, Toledo, Corrado, Golf, Passat, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 62 мм |
| Довжина штока поршня | 224 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218,50 ₴




