
Амортизатор підвіски задній лівий масляний Nissan Sunny III, 100nx 90-96р Optimal A-3147HL
301,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3147HL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 244 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 61 Діаметр штока поршня [мм]: 18 Тип паковання: Коробка парні номери артикулів: A-3147HR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3147HL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 61 мм |
| Довжина штока поршня | 244 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3147HR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,50 ₴




