- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DAN1086 |
| Виробник | Denso |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500x, MiTo, 500l, 500 C, Tipo, Grande Punto, Punto, Fiorino, Ypsilon, 500 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 54 мм |
| Вага брутто | 5820 г |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга | 14 В |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Струм заряджання генератора | 120 |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
| Якість | OE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 230 ₴






