
Амортизатор підвіски передній газомасляний Opel Zafira A 99-06р Starline TL C00157/8
1 833 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00157/8
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 32 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Вага [кг]: 4.300 № артикула рекомендованого приладдя: MK149 № артикула рекомендованого приладдя: PK075 Довжина паковання [см]: 57.1 Ширина паковання [см]: 17 Висота паковання [см]: 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00157/8 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.300 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Довжина паковання | 57.1 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 17 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK149, PK075 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 833 ₴

