
Амортизатор підвіски газомасляний VW Transporter, Multivan, T5/T6 03-25р Monroe V4522
4 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4522
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 7.5 № артикула рекомендованого приладдя: MK271 Довжина паковання [см]: 71.2 Ширина паковання [см]: 21 № артикула рекомендованого приладдя: PK330 Висота паковання [см]: 21.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4522 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота паковання | 21.5 см |
| Довжина паковання | 71.2 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 21 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK271, PK330 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 035 ₴

