
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Bora I, New Beetle, Golf IV 96-13р Starline TL S00005.2
1 683 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL S00005.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 27 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Вага [кг]: 3.600 № артикула рекомендованого приладдя: MK077 № артикула рекомендованого приладдя: PK076 Довжина паковання [см]: 51.5 Ширина паковання [см]: 16.2 Висота паковання [см]: 16.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL S00005.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, Octavia, Leon, Golf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору | 27 |
| Вага | 3.600 кг |
| Висота паковання | 16.2 см |
| Довжина паковання | 51.5 см |
| Діаметр отвору | 27 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 16.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK077, PK076 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴

