
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Megane II 01-25р Starline TL C00167.2
1 587 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00167.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 30 Довжина 1 [мм]: 320 Довжина 2 [мм]: 485 макс. довжина [мм]: 485 Вага [кг]: 3.400 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: MK193 мін. довжина [мм]: 320 № артикула рекомендованого приладдя: PK162 Довжина паковання [см]: 51.8 Ширина паковання [см]: 18.2 Висота паковання [см]: 18.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00167.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.400 кг |
| Висота паковання | 18.3 см |
| Довжина 1 | 320 мм |
| Довжина 2 | 485 мм |
| Довжина паковання | 51.8 см |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 18.2 см |
| макс. довжина | 485 мм |
| мін. довжина | 320 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK193, PK162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 587 ₴





