
Амортизатор підвіски газомасляний VW Transporter, Multivan, T5/T6 03-25р Monroe V1170
1 801,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: V1170
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.800 Діаметр отвору [мм]: 25 Довжина 1 [мм]: 314 Довжина 2 [мм]: 472 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V1170 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору | 25 |
| Вага | 1.800 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 314 мм |
| Довжина 2 | 472 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801,50 ₴









