Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.500 Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.5 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 11 Висота паковання [см]: 6.5 № артикула рекомендованого приладдя: MK377A Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376047SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.500 кг |
| Висота паковання | 6.5 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK377A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050,50 ₴









