
Амортизатор підвіски задній масляний Renault Laguna III 07-15р Starline TL C00387.2
1 273,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00387.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Тип амортизатора: Тиск оливи Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Вага [кг]: 2.000 Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Одна труба Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина 1 [мм]: 465 макс. довжина [мм]: 549 Довжина 2 [мм]: 549 Вага [кг]: 2 мін. довжина [мм]: 465 заповнено: Діаметр штока поршня [мм]: 11 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Висота паковання [см]: 7.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00387.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Довжина 1 | 465 мм |
| Довжина 2 | 549 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| макс. довжина | 549 мм |
| мін. довжина | 465 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273,50 ₴



