
Амортизатор підвіски передній газомасляний Ford Fiesta V, Mazda 2 01-14р Starline TL ST023/4
1 506 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL ST023/4
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 30 Дотримуватися технічних характеристик: Довжина 1 [мм]: 321 макс. довжина [мм]: 476 Вага [кг]: 3.100 Довжина 2 [мм]: 476 мін. довжина [мм]: 321 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: MK183 Довжина паковання [см]: 62 Ширина паковання [см]: 13.8 № артикула рекомендованого приладдя: MK424 № артикула рекомендованого приладдя: PK168 Висота паковання [см]: 13.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL ST023/4 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 740 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.100 кг |
| Висота паковання | 13.8 см |
| Довжина 1 | 321 мм |
| Довжина 2 | 476 мм |
| Довжина паковання | 62 см |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 13.8 см |
| макс. довжина | 476 мм |
| мін. довжина | 321 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK183, MK424, PK168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 506 ₴





