
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Hyundai H 1 97-25р Optimal A-3203GL
3 955,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3203GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 233 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 70 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3203GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3203GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Довжина штока поршня | 233 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| парні номери артикулів | A-3203GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 955,50 ₴





