
Амортизатор підвіски задній лівий газомасляний Hyundai Matrix 01-10р Optimal A-3434GL
807 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3434GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: Задня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 249 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 60 Діаметр штока поршня [мм]: 20 парні номери артикулів: A-3434GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3434GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 60 мм |
| Довжина штока поршня | 249 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 49 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Зад, Задня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3434GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴






