
Амортизатор підвіски передній газомасляний Fiat Idea, Lancia Musa 03-25р Optimal A-3484G
726 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3484G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 10 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 260 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 58 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735377 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735539 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6288 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7427
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3484G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 58 мм |
| Довжина штока поршня | 260 мм |
| Діаметр отвору | 10 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴





