
Амортизатор підвіски газомасляний Hyundai Tucson, Kia Sportage II 04-19р Monroe 72222
4 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72222
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху парні номери артикулів: 72221 Вага [кг]: 5.500 Діаметр отвору [мм]: 32 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина 1 [мм]: 404 Довжина 2 [мм]: 591 Довжина паковання [см]: 59.4 Ширина паковання [см]: 24.5 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 22 Висота паковання [см]: 21.3 № артикула рекомендованого приладдя: MK212L № артикула рекомендованого приладдя: PK160
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72222 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.500 кг |
| Висота паковання | 21.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 404 мм |
| Довжина 2 | 591 мм |
| Довжина паковання | 59.4 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 24.5 см |
| парні номери артикулів | 72221 |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK212L, PK160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 197 ₴







