Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Параметр: SFE32/22X160A Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Діаметр корпуса [мм]: 51 Діаметр фіксатора [мм]: 47 парні номери артикулів: 313 671 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 313 673 |
| Виробник | SACHS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр корпуса | 51 мм |
| Діаметр фіксатора | 47 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Параметри | SFE32/22X160A |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | 313 671 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 138 ₴









