
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Mercedes Cla, B-class, A-class 11-19р Optimal A-5224GL
796,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5224GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 213 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 70 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 Діаметр отвору 1 [мм]: 15.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 14.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5224GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Довжина штока поршня | 213 мм |
| Діаметр отвору 1 | 15.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 14.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796,50 ₴





