
Амортизатор підвіски передній газомасляний Toyota Land Cruiser 100 98-08р Optimal A-68339G
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-68339G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 85 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-68339G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 85 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴




