
Амортизатор підвіски задній газомасляний Volvo C70 II, Ford Focus II 06-13р Optimal A-4003G
3 058,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-4003G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M8x1.25 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4003G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | C70, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 265 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 38 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M8x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 058,50 ₴





