Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 178 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Ходова частина: для ТЗ зі спортивною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 Рік випуску від: 2011 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 47
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5116G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 178 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 47 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Рік випуску від | 2011 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною, для ТЗ зі спортивною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,50 ₴






