Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 77 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735245 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 39 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-7466
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1461G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 77 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 39 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558,50 ₴






