Діаметр точок кріплення [мм]: 14 мін. довжина [мм]: 211 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 макс. довжина [мм]: 245 Сторона монтажу: ззаду ліворуч Сторона монтажу: ззаду праворуч Режим роботи: механічн. Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 1.20 Діаметр труби [мм]: 55 Тип паковання: Коробка Діаметр труби [мм]: 41
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20 кг |
| Діаметр точок кріплення | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Режим роботи | механічн. |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | ззаду ліворуч, ззаду праворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| макс. довжина | 245 мм |
| мін. довжина | 211 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804,50 ₴

