Діаметр точок кріплення [мм]: 20 Діаметр штока поршня [мм]: 17 Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор мін. довжина [мм]: 360 макс. довжина [мм]: 560 Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр труби [мм]: 82 Діаметр труби [мм]: 72 Сторона монтажу: Задня вісь ліворуч Вага [кг]: 5.2 Сторона монтажу: Задня вісь праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Діаметр точок кріплення | 20 мм |
| Діаметр штока поршня | 17 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч, Задня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| макс. довжина | 560 мм |
| мін. довжина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 927 ₴

