
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Chrysler 300c 04-12р Optimal A-4031GR
1 032 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-4031GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.75 Довжина штока поршня [мм]: 215 Діаметр штока поршня [мм]: 18 парні номери артикулів: A-4031GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4031GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 215 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1.75 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-4031GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴





