
Амортизатор підвіски передній газомасляний Audi A3, TT, Skoda Octavia I 96-10р Optimal A-3406G
2 476,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3406G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 199 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3406G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | TT, A3, Octavia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 199 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476,50 ₴





