
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Nissan Micra II 92-07р Optimal A-3025GL
2 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3025GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 195 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 50 Діаметр штока поршня [мм]: 18 парні номери артикулів: A-3025GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3025GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 50 мм |
| Довжина штока поршня | 195 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3025GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴




