Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Параметр: SFE36/25X169A Довжина штока поршня [мм]: 212 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 25 парні номери артикулів: A-4005GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4005GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 212 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Параметри | SFE36/25X169A |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-4005GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 394 ₴






