
Амортизатор підвіски передній газомасляний Nissan Nv400, Opel Movano B 10-25р Optimal A-5098G
3 663 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5098G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 14 Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 289 Шини: для одинарних шин Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 75 Діаметр штока поршня [мм]: 28 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 58
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5098G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 75 мм |
| Довжина штока поршня | 289 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 28 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 58 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Шини | для одинарних шин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 663 ₴





