Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Розмір нарізі: M10x1,25 Система амортизаторів: Одна труба Довжина штока поршня [мм]: 69 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5102G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 69 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815,50 ₴






