
Амортизатор підвіски передній газомасляний Toyota Rav 4 III 05-14р Optimal A-4077GR
3 711 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-4077GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M14x1.5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 219 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 75 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-4077GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Діаметр отвору 1 [мм]: 17.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 17.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4077GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 75 мм |
| Довжина штока поршня | 219 мм |
| Діаметр отвору 1 | 17.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 17.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-4077GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 711 ₴





