
Амортизатор підвіски задній газомасляний Seat Cordoba, Ibiza III-IV 02-18р Optimal A-5180G
1 600,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5180G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Одна труба Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 31 заміна тільки парами: Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735520 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 38 № артикула рекомендованого приладдя: F8-5380 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5180G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 31 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 38 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600,50 ₴





