
Амортизатор підвіски задній газомасляний Skoda Superb II, VW Passat B6-B7 05-17р Optimal A-1434G
1 723,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1434G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 32 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735185 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735187 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735559 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7603
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1434G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, штифт знизу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735185, AK-735187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723,50 ₴





