
Амортизатор підвіски передній масляний Fiat Scudo, Ulysse, Citroen Jumpy I, C8 94-11р Optimal A-18568H
3 007,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18568H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 258 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 72 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735091 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6304 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7164
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18568H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse, 806 |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 72 мм |
| Довжина штока поршня | 258 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 007,50 ₴





