
Амортизатор підвіски задній газомасляний VW Passat B5-B5.5, Audi A6 C5 96-06р Optimal A-1492G
2 131,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1492G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735127
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1492G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 155 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735127 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 131,50 ₴






