
Амортизатор підвіски задній правий газомасляний Peugeot 208 I 12-21р Optimal A-3212GR
2 383,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3212GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M14x1,5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 62 Діаметр штока поршня [мм]: 20 парні номери артикулів: A-3212GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 47 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735487 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735513 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735515 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0051 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0076 № артикула рекомендованого приладдя: F8-8349 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM10158
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3212GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 208 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 62 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 47 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3212GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 383,50 ₴





