
Амортизатор підвіски задній масляний Audi B2, B3, 90 B3, B2 78-91р Optimal A-1651H
1 396,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1651H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 298 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1651H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 298 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396,50 ₴





