
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes C-class, Slk, Chrysler Crossfire 93-08р Optimal A-1621G
2 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1621G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Обмеження виробника: excl. Esprit Система амортизаторів: Одна труба Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 80 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1621G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | C-Class, Crossfire |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 80 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Обмеження виробника | excl. Esprit |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴





