Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 31 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-68772G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 31 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604,50 ₴





