
Амортизатор кабіни Mercedes Actros MP2 MP3, Axor 2, Atego 96-25р Diesel Technic 4.62841
3 786 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4.62841
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
для номера OE: 943 890 0919 Гарантія: Гарантія 6 місяців Діаметр [мм]: 44.5 Діаметр отвору [мм]: 14 мін. довжина [мм]: 265 макс. довжина [мм]: 326 Вага нетто [г]: 3300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4.62841 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3300 кг |
| Вага нетто | 3300 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр | 44.5 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| для номера OE | 943 890 0919 |
| макс. довжина | 326 мм |
| мін. довжина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 786 ₴




