для номера OE: 958 317 0003 Гарантія: Гарантія 6 місяців Діаметр [мм]: 45 Діаметр отвору [мм]: 12 мін. довжина [мм]: 187 макс. довжина [мм]: 233 Вага нетто [г]: 1132
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4.66601 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору | 12 |
| Вага | 1132 кг |
| Вага нетто | 1132 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр | 45 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| для номера OE | 958 317 0003 |
| макс. довжина | 233 мм |
| мін. довжина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 435,50 ₴





