Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 285 Діаметр штока поршня [мм]: 16 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7423 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-7424
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5290G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 285 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴





