
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Twingo I 93-12р Optimal A-67180G
309 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-67180G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 224 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 51 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-5862 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-67180G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 51 мм |
| Довжина штока поршня | 224 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-5862 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴




