
Амортизатор підвіски передній газомасляний Ford Mondeo IIII 00-07р Optimal A-3491G
2 344,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3491G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M12x1,25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 25 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735077 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-5408 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7102
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3491G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 25 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735077 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 344,50 ₴




