
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Toyota Corolla Verso 01-09р Optimal A-3244GL
2 572,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3244GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 18 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 179 Тип паковання: Коробка Країна виробництва ТЗ: Туреччина Відстань між кріпильними отворами [мм]: 59 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3244GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3244GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 59 мм |
| Довжина штока поршня | 179 мм |
| Діаметр отвору | 18 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Країна виробництва ТЗ | Туреччина |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3244GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 572,50 ₴






