
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Opel Astra J, Zafira C, Ampera 09-25р Optimal A-3205GL
3 340,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3205GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 30 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 78 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735530 парні номери артикулів: A-3205GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7616
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3205GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 78 мм |
| Довжина штока поршня | 30 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3205GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340,50 ₴







